Informacje ogłoszenia

Apartament w Ogrodach Tesoro. Suchy Dwór k. Gdyni - Suchy Dwór

  • 225
  • 226
  • 227
  • 2224
  • 223
  • 1
  • daszki1.RGB_color.13.01.2016

Na sprzedaż 520,000 PLN - Apartament
78 4 Pokoje 2 Łazienki  Dodaj do ulubionych Drukuj

Przepiękne apartamenty z tarasem lub ogrodem, usytuowane w rezydencjonalnych kamieniczkach położonych w bajecznym ogrodzie, w bezpośredniej bliskości centrum Gdyni a zarazem w urokliwym zacisznym miejscu, z dala od codziennego zgiełku miasta w zamkniętym kompleksie Ogrody Tesoro – na Pogórzu k. Gdyni!!! Apartamenty trzy i czteropokojowe. W zalezności od usytuowania, na parterze z ogrodem na I pietrze z tarasami i poddaszem. W każdej kamieniczce znajdują się tylko cztery mieszkania. Każde z samodzielnym wejściem. Koszt utrzymania wspólnych ogrodów ok 250zl + opłaty licznikowe. W każdym apartamencie zainstalowany piec gazowy dwufunkcyjny. Nie ma żadnych dodatkowych dopłat. Zadaszone, oświetlone miejsce parkingowe w cenie. Bezpieczna rezerwacja!

W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się Nadmorski i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Do nadmorskiej plaży jest zaledwie kilka kilometrów. Lokalizacja sprawia także, że można szybko dotrzeć do lotniska w Rębiechowie czy autostrady A1 (przez Trasę Kwiatkowskiego i trójmiejską obwodnicę).

W sąsiedztwie ośrodki zdrowia, galeria handlowa Szperk, gimnazjum z basenem i szkoła podstawowa z boiskiem sportowym oraz banki.

Wyjątkową składową osiedla jest park o powierzchni 4,5 ha. Jest tu zadbana w każdym detalu zieleń, architektura wspólna, wewnętrzny staw, ścieżki i place zabaw dla dzieci i miejsca do uprawiania sportów.

10 km od centrum Gdyni
6 km do Obwodnicy Trójmiasta
8 km do plaży w Rewie
30 km do lotniska w Gdańsku
5 km do promu do Karlskrony

wordpress theme jazzsurf.com

Podobne ogłoszenia