Informacje ogłoszenia

Dworek we Włoszech - Rero di Tresigallo

  • 100_5131
  • colonna entrata
  • FullSizeR
  • IMG_2294
  • PHOTO-2018-07-05-12-11-15
  • rzut
  • vista dal soppalco

Na sprzedaż 1,600,000 PLN - Dom, Rezydencja
500 14 Pokoje 14 Łazienki  Dodaj do ulubionych Drukuj

Dworek o niepowtarzalnym klimacie położony w miejscowości Rero di Tresigallo 26 km od morza adriatyckiego z piaszczystymi plażami (Lido di Spina, Commacchio). Najbliższe miasta: Tresigallo – 2 km, Ferrara – 26 km, Bologna (lotnisko międzynarodowe) – 60 km, Wenecja (2 lotniska

międzynarodowe) – 96 km.

Dworek pochodzi z drugiej połowy XVII wieku. Jest to jedyna budowla z tego czasu położona niedaleko kościoła, dlatego miejscowi nazywają go „Ca Veccia” co znaczy Stara Posesja albo Stary Dom. Jest to piękny, dwupiętrowy budynek, o łącznej powierzchni 500 m2, w którym wydzielonych jest pięć apartamentów, każdy z udziałem w gruncie.

W budynku jest siedem osobnych wejść, oraz dwa wjazdy od strony drogi prowadzącej nad morze (Via Provinciale). Z tyłu posesji biegnie droga dla ruchu konnego, która również prowadzi do wybrzeża Adriatyku.

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest działka o powierzchni 5000m2 z sadem owocowym, gdzie rosną brzoskwinie, figi, kaki i czereśnie. Dom jest w znacznej mierze odrestaurowany. Do tej pory wykonano: – wymiana wszystkich okien – wstawiono nową stolarkę w kolorze dąb złocisty oraz okiennice – ekologiczną oczyszczalnię ścieków oraz pompę wodną do nawadniana ogrodu i sadu – nową instalację elektryczną i wodnokanalizacyjną – remont dachu wykonano w całości, pokrycie realizowane jest przy użyciu starych dachówek – ze starych, zabytkowych cegieł wykonano kolumnową bramę wjazdową dla samochodów i pieszych – cała nieruchomość została ogrodzona, Jest to idealne miejsce na letnią rezydencję, prowadzenie agroturystyki, albo po prostu na inwestycje 5-7 apartamentów na wynajem lub sprzedaż.Cena do negocjacji!!!

wordpress theme jazzsurf.com

Podobne ogłoszenia