Informacje ogłoszenia

Kamienica w centrum Wejherowa! - Wejherowo - Polska

  • 17
  • 18
  • 10
  • 16
  • 12
  • 14
  • 15

Na sprzedaż 1,650,000 PLN - Kamienica
398 11 Pokoje 7 Łazienki 6 Garaże  Dodaj do ulubionych Drukuj

Kamienica w Wejherowie na sprzedaż – świetna okazja inwestycyjna!
Działka 600m
Mam na sprzedaż całą kamienicę wraz z działką, które są zlokalizowane przy ul. Klasztornej w Wejherowie. Jest to oferta idealna dla osób szukających ciekawej nieruchomości pod kątem inwestycyjnym.

Wybudowana w 1990 r. kamienica została skonstruowana z cegły czerwonej, która zapewnia świetną izolację termiczną oraz akustyczną. Mury i sama konstrukcja są w bardzo dobrym stanie, na żadnej z kondygnacji nie występuje wilgoć. Budynek jest podpiwniczony, ma 4 kondygnacje naziemne. Na działce o powierzchni ponad 600 m2 oprócz kamienicy zlokalizowana jest również hala garażowa dla pojazdów.

Dotychczas kamienica miała przeznaczenie głównie handlowe (liczne sklepy i gabinety z usługami miały miejsce na różnych piętrach), aczkolwiek z biegiem lat i coraz mniejszym popytem na tego typu miejsca naturalne stało się zaadaptowanie jej do celów mieszkalnych. Taki charakter ma właśnie nasza oferta.

Przygotowaliśmy koncepcję i projekt architektoniczny adaptacji kamienicy na cele stricte mieszkaniowe. Nasz projekt zakłada zachowanie obecnych pionów wodno-kanalizacyjnych oraz brak ingerencji w nośną konstrukcję budynku. Przy zastosowaniu sugerowanego podziału otrzymujemy następujące mieszkania:

1) parter:
M1 – 32,71 m2
M2 – 44,24 m2

2) 1 pietro:
M3 – 49,17 m2
M4 – 44,14 m2

3) 2 piętro:
M5 – 49,17 m2
M6 – 44,14 m2

3) 3 piętro – możliwość aranżacji na 2 mieszkania lub 1 przestronne lokum:
M7 – 94,67 m2

+ piwnica – 44,23 m2

Razem: 358,24 m2 PUM (Powierzchni użytkowej mieszkalnej)

Dojazd do działki zarówno od ul. Klasztornej oraz od ul. Reformatów. Na działce zlokalizowana jest również hala garażowa na min. 6 pojazdów. Dodatkowo jest możliwość wygospodarowania zielonej części rekreacyjnej.

Przy obecnej sytuacji na rynku nieruchomości w Wejherowie (niewielka podaż mieszkań) możemy zakładać, że nieduże mieszkania w tak fantastycznej lokalizacji będą cieszyć się bardzo dużym popytem. Tego typu metraże zawsze są najdroższe w odsprzedaży z racji stosunkowo niskiego progu wejścia w inwestycję i możliwości manipulacji ceną. Zarówno zakup tej nieruchomości pod kątem remontu i dalszej odsprzedaży, jak i remontu i zarabiania na wynajmie zapewni gigantyczną stopę zwrotu zbliżoną do marży deweloperskiej.

Dodatkowo możemy dla Państwa zaaranżować remont oraz zorganizować materiały budowlanez kamienia naturalnego.

wordpress theme jazzsurf.com

Podobne ogłoszenia